Nowoczesne szamba

Moi znajomi całkowicie jakiś czas temu i zupełnie niespodziewanie postanowili nabyć sobie domek z ziemia gdzieś na wsi. Co prawda Ci myśleli, że będzie to nieznaczny domek i nieco zmieni gdzieś nie daleko ośrodki miejskie niemniej jednak jak się okazało kobiety i mężczyźni byli wydatnie zaskoczeni poniższym co oni kupili.

Jak się okazało kupili prawdziwy lokal na wsi na dodatek całkiem do remontu, bez wody i szamba. No cóż szczerze przyznam, że wszyscy ludzie byli wydatnie zaskoczeni takim zakupem szczególnie, że na poprzedni okres pozostaje to kompletna ruina w którą trzeba jeszcze włożyć strasznie dużo gotówki. Nie wiem dlaczego kupili coś takiego typu tak daleko i dosłownie  bez wody i szamba no niemniej jednak to nie mój zakup ani koncepcja zatem nie wiem tak faktycznie czym  się kierowali. Niewątpliwie właściwie każdy ma prawo robić co chce i jeśli ma pieniądze to ma możliwość nabywać co chce i gdzie woli ale ja się pytam po co? Wiem, że oni nie maja racjonalnej odpowiedzi ale cóż to nie moja sprawa ani nie mój problem.

Co prawda wszystko można zrobić wyremontować i dociągnąć wodę i wykopać szamba ale według mnie to jedynie utopienie kolejnych i to wcale nie nieznacznych pieniędzy. Czas pokaże co z powyższym zrobią i jak bardzo będą z ego przybytku korzystali, ponieważ według mnie to jakaś kompletna porażka i nie jest to wyłącznie moje zdanie niemniej jednak wszystkich moich kolegów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Nowoczesne szamba, 7.5 out of 10 based on 2 ratings

2 myśli na “Nowoczesne szamba

  1. Pingback:» Nowoczesne szamba iWebdeveloper: Deep Linking Article Content

  2. Pingback:Niezłe rozwiązania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *