Darmowy katalog stron – Budownictwo

Prawie każdy z nas słyszał o katalogach stron, wielu z nas jakiś katalog stron odwiedziło, może niektórzy dodali jakieś swoje wpisy niemniej jednak spora większość użytkowników sieci Internet o nich nawet nie słyszała, lub nie wie jaki pożytek można mieć z dodawania wpisów do katalogów stron.

Zapewne zadajesz sobie w tym momencie  pytanie skąd brać te dobre katalogi, gdzie można odkryć  większą ilość katalogów w jednym miejscu. Z pomocą przychodzi nam tu spis Mara (www.katalogiseo.info), w którym znajdziesz wiele tysięcy katalogów stron. Te najlepsze są umieszczone w kategorii VIP niemniej jednak też pozostałe zasługują na uwagę. Najmniejszą wartość posiadają za każdym razem katalogi nie moderowane gdyż każdy może dodawać sobie do nich co tylko mu się podoba i żadna osoba nie weryfikuje takich wpisów. Jednakże nawet takie katalogi można w bardzo wielu sytuacjach wykorzystać do zdobywania dobrych Linków.

Wszystkie spisy stron można podzielić na parę grup głównych. Darmowe katalogi stron i spisy płatne, katalogi moderowane i katalogi niemoderowane. , a oprócz tego spisy wielotematyczne i spisy tematyczne. Oczywiście grupy te mogą być kombinowane na kilka różnych możliwości. Największa wartość jednakże maja za każdym razem katalogi moderowane.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Darmowy katalog stron - Budownictwo, 6.5 out of 10 based on 2 ratings

1 myśl na “Darmowy katalog stron – Budownictwo

  1. Fajna reklama działalność, różne kategorie, przyjazne moderowanie, wpisy wymagające – OK!

    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 4.0/5 (1 vote cast)
    VN:F [1.9.22_1171]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *