Budowanie wizerunku firmy

Stojaki reklamowe – wstęp

Każda firma stara się jak najskuteczniej zareklamować swój wizerunek – ofertę dla klientów. W dzisiejszych czasach istnieje bardzo wiele sposobów – od reklamy w internecie (ponad 80 % udziału, duża dostępność i skuteczność) po spoty video (reklamy w telewizji – bardzo drogie, ale docierające do największej liczby potencjalnych klientów). Istnieją też formy reklamy stacjonarnej – znane od początku istnienia cywilizacji.

Już w czasach starożytnych stosowano reklamę zewnętrzną w postaci napisów na ścianach budynków, kamiennych lub terakotowych szyldach karczm i zajazdach. Umieszczano znaki cechowe w średniowiecznyh uliczkach. Tysiące lat temu Egipcjanie wykorzystywali wysokie skalne obeliski do publikacji prawa. W formie skalnych tablic “ukazało się” prawo mojżeszowe….

Firma NEWFORM to ekspert w  dziedzinie produkcji stojaków reklamowych wykorzystywanych do prezentacji ulotek, plakatów, jak również ekspozycji specyficznych artykułów.

 

Specjalizujemy się w reklamie, której wszechstronne rozwiązania opierają się na wykorzystaniu materiałów z tworzyw sztucznych (PMMA, HIPS, AXPET,PCW) jak również materiałów metalowych i stalowych.Zdajemy sobie sprawę ze schematyczne myślenie traci na wartości a na zmiany trzeba reagować szybko i spontanicznie.  Dlatego nie boimy się wyzwań – jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby Klienta. Stosowane przez nas rozwiązania powstają dzięki bezpośredniej współpracy z Klientem, którego powodzenie przekłada się również na nasz sukces… Proponujemy:

 • stojaki reklamowe / stojaki na bazie aluminium / stojaki z plexi / stojaki z ramką LCD

 • kasetony, wytłoczki

 • gabloty: gabloty zewnętrzne, gabloty wewnętrzne

 • ekspozycje targowe

 • realizacje indywidualne

Realizacja każdego zlecenia opiera się na przygotowaniu odpowiedniego projektu oraz wykonaniu wizualizacji 3D. Po konsultacjach następuje dobór odpowiednich materiałów i przygotowanie prototypu.

Ploter frezujące CNC, to wielkoformatowe, szybkie i uniwersalne urządzenia do zastosowania w przemyśle oraz reklamie. Umożliwia przede wszystkim frezowanie i wycinanie powtarzalnych elementów z:

 • płyt z tworzyw sztucznych stosowanych w reklamie (litery, elementy graficzne),
 • płyt MDF (w tym przygotowanie form do termo formierek),
 • płyt dibondu /AL+LDPE+AL./ (kasetony, materiały POS),
 • drewna (szyldy, prezenty),
 • metali kolorowych (medale, matryce),
 • i wielu innych materiałów.

Dodatkowo możliwe jest również grawerowanie np. tabliczek znamionowych do maszyn i urządzeń, wizytówek, napisów, logotypów, znaków itp. w materiałach poddających się obróbce skrawaniem i wielu innych.

New Form ul. Szpitalna 23d
44-194 Knurów woj. śląskie

tel./fax: 32 44-00-415

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Budowanie wizerunku firmy, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

1 myśl na “Budowanie wizerunku firmy

 1. Pingback:Firmy Usługowe | Katalog SEO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *