Alarmy

Wrocławska firma Alarmtronik Instalacja Urządzeń Alarmowych, Piastowska 45/8, 50-361 Wrocław, tel. 601 794 564. Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, systemy sygnalizacji włamania i napadu, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, domofony , a ponadto usługi telekomunikacyjne to nasza specjalność.
Alarmtronik to pewność i niezawodność. Zrealizowane przez naszą firmę instalacje alarmowe dadzą Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wybierając Alarmtronik dokonaliście właściwego wyboru. Państwa lokal, sklep, biuro, magazyn a też każda inna nieruchomość zostaną zabezpieczone w sposób specjalistyczny i po bardzo atrakcyjnej cenie.
Oferujemy Państwu najnowocześniejsze i najpewniejsze rozwiązania w zakresie szeroko rozumianych systemów alarmowych, a zwłaszcza alarmy, systemy sygnalizacji i włamania, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, instalacje przeciwpożarowe, instalacje domofonów , a oprócz tego usługi telekomunikacyjne.
Problem właściwego zabezpieczenia określonej domów i mieszkań jest kwestią niebywale bardzo ważną i złożoną. Uzasadniony, pozbawiony słabych punktów, system alarmowy jest wszakże gwarantem spokoju i poczucia bezpieczeństwa naszych nabywców. Zagwarantowanie Państwu owego spokoju i bezpieczeństwa jest naszym zadaniem nadrzędnym, dlatego do każdego zapytania z Państwa strony podchodzimy indywidualnie, ustalając, przy Państwa czynnym udziale, projekt i propozycję najodpowiedniejszego systemu dla danej nieruchomości.
W związku z tym, prosimy naszych kontrahentów o bezpośredni kontakt z nami w celu umówienia się na spotkanie i określenia wstępnych warunków projektowanego systemu alarmowego. Spotkanie jest niezobowiązujące i do Państwa należy ostateczna decyzja o powierzeniu nam własnego zaufania i rozpoczęciu instalacji.

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową i do zapoznania się z naszymi usługami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Alarmy, 6.0 out of 10 based on 2 ratings

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *